Get Adobe Flash player

חיפוש

attracwomen

כשאת נמצאת בתהליך חיפוש בן זוג, המטרה העיקרית במשימה זו למשוך את הגבר הנכון. כיצד למשוך את תשומת לבם של אחרים?  אנחנו בשיטת 8 מדרגות לזוגיות נבונה ומוצלחת מציעים כלים להצלחה במשיכת גבר לחייך. לנשים רבות כלים ותובנות של משיכת גבר נמצאות בתת המודע שלהן והן מפעילות אותם באופן סדיר בלי לשים לב. נשים אחרות צריכות ללמוד את המיומנות למשיכת גברים, אך אין מה לדאוג, אם הטבע לא העניק לך את המתנה הנשגבת - ניתן ללמוד מיומנות זו ולהצליח בגדול.

המראה החיצוני

ישנו ביטוי האומר שפוגשים את הבן אדם לפי הלבוש שלו ומלווים אותו לפי ההשכל. ביטוי זה נכון מאוד לתהליך משיכת גבר לחייך. על מנת למצוא חן בעיני כל אדם המראה החיצוני אמור להתאים לתובנות, הרגלים וערכים של אותו בן אדם. ע"פ מגזין הגברים, 90 אחוז מהגברים ימשכו לנשים בעלות הופעה נאה. אנחנו "נמדוד" ביטוי זה עלינו ועל תהליך חיפוש בן הזוג, ונגיע למסכנה כי המראה החיצוני חשוב מאוד לגברים.

בלב ליבה של כל האישה נמצא הרצון להיות אופנתית ומסוגננת. אולי לבוש מותגי אופנה יגרמו לקנאות אצל החברות שלך, אך הם עלולים להפחיד את המין החזק. על פי סקר במגזין הגברים, אישה בלבושה לפי האופנה משדרת:"אני אשת אופנה ולא מתאים לכל אחד להיות איתי" – דבר שמפחיד את רוב הגדול של הגברים ולא תורם למשימה של משיכת גבר לחייך.

לחלופין, אישה בעלת מראה נקי ומטופח כן תמשוך אחוז גבוה של הגברים. גברים אוהבים עם העיניים ואוהבים כל דבר שמעורר את הדמיון שלהם. לפניך כמה טיפים המועילים לתהליך משיכת גבר. חצאיות הם אוהבים יותר המכנסיים (כי כנראה החצאיות משדרות נשיות), עקבים גבוהים מעדיפים מעקבים נמוכים, לא מתחברים לאיפור כבד וציפורניים ארוכות מדי. נראה, כי המראה האידיאלי של אישה למשיכת גברים היא זו שעליה ניתן לומר "אישה אלגנטית. היא מתלבשת כמו כולם"

חפץ למשיכה

כדי להקל על גבר להכיר אותך, שאי איתך חפץ למשיכת שיחה. למשל, ספר עם שם  מסקרן, או צעצוע כייפי, שמציץ מתוך התיק שלך. אם נמצא בסביבתך גבר שברצונו להתקרב אליך, חפץ זה יוכל להיות הסיבה להתחלת ההכרות.

בעלי חיים

אם את נוהגת לטייל בפארק או בחוף הים תוכלי לקחת איתך חתול או כלב. בעלי חיים ביתיים הם תמיד תירוץ טוב להתחיל שיחה.

שפת גוף

לאישה מגוון סימני שפת גוף המעודדים גברים לגשת ולהתחיל הכרות. למשל, אם ברצונך לשדר למישהו שהוא מוצא חן בעינייך, תוכלי לתת לו מבט קצר ורך. זה ייתן גם לגבר וגם לך תחושת פלרטוט מרתקת ומפתה. אם תוסיפי למבט חיוך קל, גם אם הוא איש קשה תפיסה – גבר יבין שיש לך עניין בו וינסה לגשת אליך. כך תוכלי למשוך גבר שימצא חן בעינייך ולהתחיל שיחה שיכולה להוביל למערכת יחסים.

הרגע הנכון

לתפוס את הרגע הנכון זו תמיד מיומנות חשובה. אישה שמבקשת עזרה תמיד תוכל למשוך תשומת לב של הגבר שמצא חן בעיניה. גברים מועטים יסרבו ללמד משהו אישה . רק צריך לדעת את המידה שבדבר ולא להגזים עם המשחק

כעקרון קיימים עוד הרבה טיפים, טריקים וכלים בשיטת 8 מדרגות למשיכת גברים, לתקשורת מוצלחת עם הגברים וליצירת זוגיות. תוכלי לקבל גם את הכלים שמותאמים לך אישית בייעוץ אישי דרך האינטרנט.


 
מדיטציה ומוטיבציה טיפים לנשים מחפשות זוגיות     טיפים לנשים בזוגיות שיטת 8 מדרגות עמוד הבית

מדיטציה להרגעה עם משפטי אמונה עצמית

תקשורת מוצלחת עם גבר בפגישות הראשונות   שלושה כללים לשימור זוגיות אודות השיטה הרשמה לייעוץ    
כלי בניית האישה המושלמת עם מדיטציה אישה נשית בעולם המודרני התבוננות פנימית על מנת להשיג איזון שיעור ראשון   מפת האתר
כלי לחשיבה חיובית
להיות שלמה עם עצמך ריבים באמצע החיים שיעור שני קישורי רשת
מדיטציה לזימון אהבה למה גברים מפחדים מנשים חכמות התרוממות מנפילה אנרגטית שיעור שלישי עלון חדשות
אני שמחה אומנות פיתוי הנשית     חוסר שביעות רצון - הדרך לאכזבה שיעור רביעי     יצירת קשר
תאהבי את עצמך מחשבות, מילים ומעשים   שיעור חמישי  

חיפוש בן זוג   שיעור שישי  
  ?איך למשוך גבר   שיעור שביעי  
 

?רוצה להתחתן

כל הטיפים והטריקים להכרות ספונטאנית גם גבר

     
  ?איך להצליח בחיפוש זוגיות      
   איך למצוא חבר ? קווי יסוד לתקשורת עם גבר      
  אני רוצה להתחתן! טיפים להצלחה עם סוגי טיפוס גבריים      
   אני רוצה להתחתן! להפוך פגישה ראשונה למערכת יחסים לטווח ארוך